Sveicam Jūs mūsu Audzētavas GODSENT MUSE mājas lapā, kas ir veltīta, kā Jūs jau pamanījāt, skaistākām un mīļākām suņu šķirnēm - Rodēzijas Ridžbekiem (RR) un Džeka rasela terjeram (JRT)!

Mūsu stāsts sākas 2004.gadā, kad pirmais RR Naomi ienāca mūsu dzīvē, atsājot 3 bērnu paaudzes visā Eiropā. Naomi vienmēr paliks mūsu sirdīs, ka vismiermīlīgākais RR suns un labākais draugs!

Šodien, mūsu ridžbeku ģimene sastāv no Olīvijas, Crystal, Saphire, Bazz un Gefesta, par kuriem Jūs varēsiet izlasīt attiecīgajās sekcijās.

Mūsu liela ģimene ar to nebeidzas, tā nebūtu pilna bez mūsiem Raseliem, aktīvajiem un vienmēr dzīvespriecīgajiem mazuļiem!

Mūsu pirmais rasels ir īsspalvains Zoom, viņam jau ir nu jau 11 gadi! Ļoti ceram, ka dzīvos vismaz vēl 10 gadus! Pirmā asspalvaina JRT meitene mūsu ģimenē bija Daisy, kura atdotu visu dvēseli par spēli ar čiekuriem ))

Mūsu jaunākā zvaigznīte Rubi pievienojās ģimenei 2018.gadā un uzreiz iekaroja mūsu sirdis! :* Mēs viņu saucam vienkarši - mūsu CatDog - īsi par viņu! :D